Всечесні отці, улюблені у Христі брати і сестри, мешканці 
нашого славетного козацького краю!


Із великою радістю як Україна, так і наше місто,  сприйняли опубліковане 11 жовтня 2018 року повідомлення Константинопольської Патріархії про ухвалені епохальні рішення Священного Синоду на чолі Вселенського Всесвятійшого Патріарха Варфоломія з приводу підтвердження наміру надати автокефалію Українській Православній Церкві та визнання недійсними, накладених Москвою «покарань» на нашого Предстоятеля Святійшого Патріарха Філарета, і повернення віруючих до церковного спілкування з усіма помісними церквами. 

Проте ці постанови Матері-Церкви не всі сприйняли з радістю. Російська Православна Церква продовжує деструктивні дії відносно українського народу. Замість того, щоб прислухатися до слів Глави Церкви Христа Спасителя: «Щоб усі були єдине» (Ін. 17: 18), вони на жаль продовжують сіяти зерна розділення в нашій державі. Московський Патріархат робить все можливе, щоб зірвати надання Українській Православній Церкві Томосу про автокефалію. 
Останнім часом очільники Російської Православної Церкви в Україні поширюють інформацію про агресивні дії, які начебто планують здійснювати прихильники Єдиної Помісної Церкви щодо Московського патріархату. Такими діями вони вкотре показують, що не мають жодних канонічних аргументів проти автокефалії і намагаються посіяти розбрат у суспільстві. Проте такі конфлікти і кровопролиття вигідні лише Російській Церкві.

Із благословення Преосвященнійшого Симеона Єпископа Дніпровського і Криворізького Української Православної Церкви Київського Патріархату закликаю духовенство та усіх віруючих Нікополя та району утримуватися від провокацій, а також від будь-яких інших насильницьких дій, щоб перемагали мир і любов Христові.

Ми звертаємося до духовенства та вірних Московського Патріархату в Україні, які діють і на території Нікополя та району, підтримати процес об’єднання українського православ’я. Нам потрібно знайти шляхи до подолання розділення. Сьогодні ми повинні забути про колишні обрáзи та суперечки і приєднатися до ініціатив Церкви-Матері, яка намагається вилікувати розділення, спричинене політичними діями Російської Церкви в Україні.
Ми повинні виконувати заповідь Пастиреначальника Христа – бути єдиними та показати себе істинними християнами, адже Господь сказав: «Із того знатимуть усі, що ви Мої учні, якщо будете мати любов між собою» (Ін. 13:35). Будьмо вірними заповідям Господа та молимося до Всемилостивого Бога про утвердження Єдиної Помісної Православної Церкви з центром у Києві. Взиваймо до Спасителя нашого у молитві, щоб не зароджувалася в нас ненависть і злоба, але нехай буде любов і мир. Пам’ятаймо, що ми відстоюємо істину, а Церква Христова є стовп і утвердження істини (1 Тим. 3: 15).

 

З любов`ю у Христі – ієромонах Меркурій (Скороход),

Благочинний Нікополя та району, настоятель храму св. прав. Петра Калнишевського на честь полеглих воїнів-захисників України 

Опубліковано в Послання

В гостях студии: Никопольский благочинный Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата иеромонах Меркурий (Скороход) 

http://city-nikopol.com.ua/8296-prjamoj-jefir-na-temu-vselenskoe-priznanie-ukrainskoj-cerkvi-i-novyj-raskol-moskvy-17-okt-v-1100.html

Опубліковано в Нікополь

«Армія береже нашу землю, мова береже наше серце, віра береже нашу душу»
Такі прості і водночас глибокі слова мотивують сьогодні до боротьби за Правду Божу.
На запрошення військового комісара Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Геннадія Анатолійовича Тарасюка, з благословення Преосвященнійшого Симеона Єпископа Дніпровського і Криворізького духовенство Української Церкви звершили Молебень перед початкомо усякого доброго діла.
В благословіння всі отримали ікони та були окроплені святою водою.

Фото прес-служби Нікопольської міської Ради

Опубліковано в Новини

З ініціативи Ради Церков міста Нікополь був створений соціальний ролік присвячений наближаючому маршу за сімейні цінності.

Нагадаємо, що 14 жовтня о 15:00, з нагоди свята Дня Захисника України, центром міста рушатиме хода від Палацу урочистих подій до Парку перемоги, де відбудеться святковий концерт, конкурси, призи, майстер - класи, аніматори, фотозони, військовий музей та багато іншого. Запрошуємо долучитись до родинного святкування.

P.S. В нас кількість населення катастрофічно падає. За офіційною статистикою в Україні 7 млн дітей, тоді як на початку незалежності було 14 мільйонів.

 

 Висловлюємо щиру подяку Андрію Яланському за якісний монтаж соціального роліку та нашому інформаційному партнеру

 «Nikopolnews»

Опубліковано в Новини

Щиро вітаємо духовну берегиню всієї Дніпропетровської єпархії всечесну матушку ігуменію Наталію з Днем народження!
Господь благословив Вам розбудовувати першу чернечу святиню на сході України. Це послух був покладений на Вас у непрості часи військової агресії Росії на сході України та отримання довгоочікуваного Томосу про Автокефалію.
Ми переконані, що не випадково день Вашого власного різдва, випав у день святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Господь сторицею наділив Вас цими великим чеснотами.
В цей святковий день окрім побажань, хочеться сказати про таку Вашу чесноту, як гідність. Вона полягає у відповідальності і благородстві, в чесності і порядності, співчутті і доброзичливості. Ви не підноситесь, не зазнаєтесь, не хизуєтесь своїми справами, бо є людиною скромною.
Філософ Мішель Монтень писав, що справжня людська гідність схожа з річкою, бо найглибша водойма найменше шумить. Ви виконуєте свій християнський обов'язок не заради показовості на загал, а тому що так велить сумління.
Дорога матушко! Хай примножуються Ваші чесноти, звершуються задуми, благословляються Господом всі благі справи. Покрова Вам Пресвятої Богородиці та заступництва всіх Сил небесних.


З уклінними вітаннями
Ієромонах Меркурій (Скороход) від імені духовенства, братії, сестер та парафіян храмів Нікопольського благочиння

Опубліковано в Новини

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР ДО НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ для школярів молодшого і старшого віку та для дорослих православних віруючих людей.

Відкриття Недільної школи відбудеться у неділю, 14 жовтня 2018 року о 10:30 годині в храмі св. прав. Петра Калнишевського (вул. Кармелюка, 4).

В нашій Недільній школі Ви отримаєте знання:

- Закон Божий;

- Священне Писання Вітхого і Нового Завітів та їх історія;

- Історія Християнської Церкви та історія Української Православної Церкви;

- Спів;

 - Англійська мова;

- Історія рідного краю;

 Запис на навчання за телефоном: 095 649 88 88 (Тетяна Вікторівна Резникова);

068 678 23 21 (ієромонах Меркурій) або в будь якому храмі Нікопольського благочиння Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Опубліковано в Новини
22-го вересня, з нагоди свята Дня міста, по благословенню керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона духовенство Нікополя та Мраганця звершили урочистий Молебень за перемогу з іконою «Ставротека» та «Пантократорс» (зі Свято-Покровського храму XIX ст.) на захист міста від нашестя чужинців.
Богослужіння відбувалося на водах Каховського водосховища, починаючи від крайної точки нашого міста затопленого Свято – Миколаївського храму (р-н. Новопавлівки) до храму на честь Різдва Божої Матері (р-н. 3-ї дільниці).
На човні молилися парафіяни, вихованці Недільної школи, воїни – захисники, волонтери та громадські діячі.
Духовенство і віруючі Нікопольського благочиння складають велику подяку меценату цього духовного заходу Олександрі Федоровні Сотулі за фінансову підтримку.
Подяка начальнику рятівної станції Юрію Лазаревичу Кантору за технічну організацію.
 
Фото від дузів Української Церкви - Олександра Костенка та Володимира Садикова
Відео інтерент-видання «Марганець Очевидець» (Володимир Садиков)
Опубліковано в Новини

Дорогий наш друже Олександре!

Від імені Преосвященнійшого Владики Симеона, духовенства і віруючих та себе особисто щиро вітаємо з Днем Тезоіменитства на честь Вашого Небесного Покровителя - святителя Олександра!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку, духовних і тілесних сил, невичерпної енергії та благодатної Божої допомоги  у всьому, злагоди, миру, Божої ласки та Господнього благословення, подальших успіхів у громадських справах, щоденних трудів, сміливих планах та сподіваннях.

Будьте щасливі й нехай Божа благодать осяює Ваші  всі задуми та плани, хай здійснюються мрії та успішною буде щоденна праця на Славу Божу та України.

Божого Вам Благословення на Многії і Благії літа!

З повагою та молитвами за Вас

Ієромонах Меркурій (Скороход)

Благочинний Нікополя та району

Опубліковано в Нікополь

11 вересня, духовенство, чернецтво та віруючи Нікопольського благочиння від імені Преосвященнійшого Владики Дніпровського Симеона привітали з ювілеєм людину-епоху, почесного громадянина міста Марка Дмитровича Продана.

Кожен з тих, хто живе у Нікополі може пишатись, тим що він мешкає в одному місті з такою людиною як Марк Дмитрович Продан.

Просимо Господа аби Він дав імениннику довгих років життя у доброму здоров’ї для несення іконописного послуху!

В свою чергу видатний іконописець нашого славетного козацького краю передав для храму св. прав. Петра Калнишевського унікальну святиню образ Господа Вседержителя (XIX ст), яка знаходилась в Свято – Покровському козацькому соборі, у старій частині міста, до його руйнування більшовиками.

Опубліковано в Нікополь

Наша армія – боронить нашу землю.
Наша мова – боронить наше серце.
Наша віра – боронить нашу душу.

Дякуємо вам наші Герої, ви надихаєте усіх нас на щоденну працю в тилу крани.
Молимось за вас і віримо, що ворог буде повалений, а перемога буде за нами!
Учора, ми були в гостях у нашого рідного 43-го окремого мото-піхотного батальону.
Від імені нікопольської громади, разом із пастором Віктором Хлоньом ми звершили волонтерську поїздку на передову до наших кращіх синів і доньок України.
Спільно помолились за воїнів, передали їм все, що принесели парафіяни та небайдужими нікопольці в ці дні до наших храмів.
Дорогі наші захисники! Ми завжди з вами поруч!!!
Усім благодійникам велика подяка з фрноту!!!
Слава Україні! Слава її Захисникам!

P.S. Подяка нашому водію Туранову Валерію за допомогу в транспорті. З Божою допомогою він проїхав більше 1000 км на одному диханні.

Опубліковано в Нікополь
Сторінка 1 із 5
Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.