Середа, 24 жовтня 2018 20:00

Храм святого праведного Петра Калнишевського потребує вашої допомоги

У цей непростий для держави час, наша громада звертається до всіх людей доброї волі.

Колись люди в Україні, як ви пам’ятаєте, мали гроші, але не мали можливостей. А сьогодні усе навпаки. І як би не було соромно, але наша Українська Церква зі своїми вірними, на відміну від Московської Патріархії перебуває в скрутному матеріальному становищі. Тому доводиться схилити голову і у смиренності, як Христос, молитися, просити і дбати про свою паству для того, аби опікуватися молодим поколінням та старшими людьми.

Нещодавно при нашому храмі, на честь полеглих воїнів - захисників України, було відкрито Недільну школу для дорослих і дітей. У зв`язку з  наближенням опалювального сезону ми фізично не в змозі платити по 6 тисяч гривень у місяць за електропостачання.

На фаховій консультації нам порадили придбати для храму потужний газовий обігрівач із великим коефіцієнтом корисної дії, що заощадить витрати на опалення з 6000 гр. до 1500 гр. Його вартість із балоном близько 7000 гривень.

Звертаючись до всіх небайдужих, наша громада просить фінансової допомоги, адже Христос говорить: «Зробивши це одному з цих братів Моїх менших, Мені зробили» (Мф. 25:40).     

Пожертвувати можна безпосередньо в храмі св. прав. Петра Калнишевського за адресою: м. Нікополь, вул. Кармелюка, 4, тел. 068 678 23 21 або надіслати на картку Приватбанку: 5169 3305 1336 8842

Обов’язково  відправляйте у приватне повідомлення фейсбуком імена для молитовного поминання на Богослужінні (за здоров’я чи спокій) усіх наших благодійників із членами родини.

Надіємося, що ви із розумінням та правдивим християнським милосердям поставитеся  до наших нагальних потреб.

Нехай же  Господь Всемилостивий сторицею віддячить кожному жертводавцю, принесе мир, спокій і благодать у родину, дарує  здоров’я на многії і благії літа.

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.