Субота, 29 вересня 2018 19:49

Вітання ігуменії Наталії з Днем народження

Щиро вітаємо духовну берегиню всієї Дніпропетровської єпархії всечесну матушку ігуменію Наталію з Днем народження!
Господь благословив Вам розбудовувати першу чернечу святиню на сході України. Це послух був покладений на Вас у непрості часи військової агресії Росії на сході України та отримання довгоочікуваного Томосу про Автокефалію.
Ми переконані, що не випадково день Вашого власного різдва, випав у день святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Господь сторицею наділив Вас цими великим чеснотами.
В цей святковий день окрім побажань, хочеться сказати про таку Вашу чесноту, як гідність. Вона полягає у відповідальності і благородстві, в чесності і порядності, співчутті і доброзичливості. Ви не підноситесь, не зазнаєтесь, не хизуєтесь своїми справами, бо є людиною скромною.
Філософ Мішель Монтень писав, що справжня людська гідність схожа з річкою, бо найглибша водойма найменше шумить. Ви виконуєте свій християнський обов'язок не заради показовості на загал, а тому що так велить сумління.
Дорога матушко! Хай примножуються Ваші чесноти, звершуються задуми, благословляються Господом всі благі справи. Покрова Вам Пресвятої Богородиці та заступництва всіх Сил небесних.


З уклінними вітаннями
Ієромонах Меркурій (Скороход) від імені духовенства, братії, сестер та парафіян храмів Нікопольського благочиння

Зворотній дзвінок Відправте нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо! Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Контакти

Телефон. +38 (066) 007-52-19
Email. у фейсбуці
Адреса. вул. Кармелюка, 4. м. Нікополь

Скачать шаблоны joomla 3.4.